Grzejniki łazienkowe

Jest 54 produktów.

Pokazano 1-12 z 54 pozycji

Aktywne filtry

Grzejniki łazienkowe to coraz częściej nieodzowny element każdej łazienki hotelowej, biurowej, czy restauracyjnej, ale przede wszystkim to idealne rozwiązanie dla naszych mieszkań. To praktyczne rozwiązanie dzięki któremu nasze pomieszczenie będzie utrzymywało odpowiednią temperaturę, nie tylko zimą, ale przez cały rok - nawet poza sezonem grzewczym, gdy kaloryfery w domach wielorodzinnych są zimne. Dodatkowo posłuży nam jako suszarka na mokre ręczniki.

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo efektowne i tanie grzejniki łazienkowe, drabinkowe w różnych rozmiarach, oraz kolorach, aby pasowały zarówno do małych, jak i dużych łazienek - aby mały grzejnik na ręczniki zapewniał dużo ciepła w miesiącach zimowych oraz aby nasza łazienkowa wyglądała stylowo i praktycznie . 

Nasze grzejniki łazienkowe posiadają Certyfikat Europejski, jest to Polski produkt najwyższej jakości. Grzejniki z 5-letnia GWARANCJĄ!

Grzejnik łazienkowy - jak dobrać odpowiednią moc ?

Odpowiedni wybór i dostosowanie grzejnika łazienkowego ma bardzo istotny wpływ przede wszystkim na komfort, ale również na wydajność.

Aby określić optymalną moc cieplną grzejnika, który przeznaczony będzie do łazienki powinniśmy znać :

- wielkość łazienki


Jeżeli chodzi o grzejnik do łazienki to zapotrzebowanie cieplne powinno mieścić się w przedziale wartości przybliżonych : 


- 100 - 120 W/m2
- 130 - 150 W/m2

Moc grzejnika jest zależna od zasilania, a więc temperatury wody przepływającej przez grzejnik. Im większa moc grzejnika przy odpowiednich parametrach, tym większą temperaturę można uzyskać w swojej łazience.  Należy pamiętać, aby montować grzejniki w miejscach gdzie strata ciepła będzie największa - czyli pod oknem - Pomoże nam to zaoszczędzić i grzać efektywnie!

W większości przypadkach potrzeba moc na 1m2 łazienki to około 120 W - uwzględniając dobrą izolacje ścian i okien. W celu suszenia ręczników zdecydowanie wystarczająca moc to około 50 W, aczkolwiek znacznie szybciej ubrania schną przy 100 - 150 W. Jeżeli w łazience jest bardzo zimno - zaleca się grzejnik łazienkowy o mocy powyżej 420 W. W kategorii grzejniki dekoracyjne znajdziesz unikatowe, wydajne i eleganckie grzejniki do wymarzonego domu.