Filtruj według

Cena

Cena

  • 179,00 zł - 599,00 zł

Rodzaj połączenia

Rodzaj połączenia

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Rozmiar

Rozmiar

Grzejniki łazienkowe

Jest 25 produktów w wielu różnych kolorach.

Pokazano 1-9 z 25 pozycji

Aktywne filtry

259,00 zł

Grzejnik łazienkowy STELLA  Grzejnik posiada gwint 1/2' + możliwość montażu grzałki elektrycznej.

  • Rozstaw przyłączy: 400 mm (boczne) B , 500 mm (boczne) B , 600 mm (boczne) B 
  • Podłączenie: dolne - boczne

w zestawie odpowietrznik, uchwyty montażowe, plastikowe - grzejnik świetnie zabezpieczony!

5 LAT GWARANCJI!

Grzejniki łazienkowe to coraz częściej nieodzowny element każdej łazienki hotelowej, biurowej, czy restauracyjnej, ale przede wszystkim idealne rozwiązanie dla naszych mieszkań. Wszystkie nasze grzejniki łazienkowe są praktyczne, dzięki któremu nasze pomieszczenie będzie utrzymywało odpowiednią temperaturę, nie tylko zimą, ale przez cały rok - nawet poza sezonem grzewczym, gdy kaloryfery łazienkowe w domach wielorodzinnych są zimne.

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo efektowne i tanie grzejniki łazienkowe w różnych rozmiarach, oraz kolorach, aby pasowały zarówno do małych, jak i dużych łazienek - aby mały grzejnik łazienkowy na ręczniki zapewniał dużo ciepła w miesiącach zimowych oraz, aby nasza łazienka wyglądała stylowo i praktycznie.

Dobór grzejnika do łazienki nie polega tylko na znalezieniu odpowiedniego pod względem koloru czy wyglądu. Podstawową, a zarazem najważniejszą kwestią podczas wyboru kaloryfera jest dobranie odpowiedniej mocy oraz podłączenia zasilania. Wiadomo, ze oprócz roli praktycznej, grzejnik łazienkowy musi być również dopasowany do aranżacji łazienki. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo między innymi grzejnik łazienkowy dekoracyjny, który idealnie będzie pełnił funkcje nie tylko praktyczne, ale jak i wizualne.

Tanie grzejniki łazienkowe

Grzejniki łazienkowe spełniają więcej niż jedną funkcję. Większość grzejników kupowanych do łazienki mają budowę drabinkową. Zdecydowanie ich największą zaletą jest możliwość używania ich w roli suszarek na ubrania na którym mogą one swobodnie wyschnąć. To właśnie dlatego tak dużą popularnością cieszą się grzejniki łazienkowe drabinkowe.

Wszystkie nasze grzejniki są ocynkowane, posiadaj wysokiej jakości zabezpieczenie antykorozyjne oraz są wymalowane z najwyższa starannością. Poza funkcjonalnością grzejnika liczy się także jego design. Wielu klientów przykłada do tego aspektu dużą wagę chcąc zakupić ozdobny i oryginalny kaloryfer do łazienki.

Grzejnik łazienkowy powinien być dopasowany do istniejących parametrów wody w instalacji centralnego ogrzewania. Jeżeli zastosujemy kaloryfer o zbyt dużej mocy zawsze można go odpowiednio wyregulować pod względem temperatury za pomocą zaworu. Natomiast jeżeli kupimy grzejnik zbyt słabej mocy - musimy liczyć się z jego wymianą, aby zapewnić odpowiednią temperaturę.

W kategorii grzejniki dekoracyjne znajdziesz unikatowe, wydajne i eleganckie grzejniki do wymarzonego domu. W naszej ofercie znajdziecie również czarne grzejniki łazienkowe i nie tylko. Sprawdź teraz!

Ceny Grzejników łazienkowych

Grzejnik łazienkowych cenauzależniona jest głównie od wybranego koloru. Wszystkie nasze grzejniki wykonane są z najwyższej jakości stali.

Jesteśmy producentem grzejników łazienkowych od ponad 12 lat. Mamy najniższe ceny na rynku, a w szczególności na stronie Internetowej. Zaopatrujemy większości dużych marketów na terenie Polski i nie tylko. 

W swojej ofercie posiadamy kaloryfery łazienkowe wykonane z najwyższej jakości materiałów z idealną precyzją. Wszystkie grzejniki sprawdzane są pod każdym względem na każdym etapie produkcji.

Najtańszy kaloryfer łazienkowy już od 179 zł

W swojej ofercie posiadamy również zawory grzejnikowe, które idealnie pasują do wszystkich naszych grzejników.

Kaloryfery łazienkowe posiadają Certyfikat Europejski, jest to Polski produkt najwyższej jakości.

5 LAT GWARANCJI