Zawory

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-16 z 20 pozycji
Pokazano 1-16 z 20 pozycji

Zadaniem głowicy termostatycznej jest utrzymanie stałej, wymaganej temperatury grzejnika. Głowice termostatyczne są niezbędnym elementem nowoczesnych instalacji grzewczych. Pozwalają kontrolować temperaturę w danym pomieszczeniu. Bez zaworów termostatycznych grzejniki byłyby tak samo ciepłe przez cały okres grzewczy, przez co generowałoby niepotrzebne dodatkowe koszty. Montaż odpowiedniego zaworu grzejnikowego to rozwiązanie ekologiczne i ekonomiczne. Sprawdź ofertę zaworów grzejnikowych w świetnych cenach! 

Zawory termostatyczne

Zawory grzejnikowe łazienkowe z termostatem uniwersalne do wszystkich rodzaju grzejników - Gwint 1/2 cala. Kupując grzejnik mają Państwo pewność, że dany zawór grzejnikowy łazienkowy będzie idealnie pasował do naszych modeli i nie tylko. Wszystkie zawory termostatyczne nowe są sprawne! Oferujemy szeroki wybór modeli, aby dopasować się do różnych potrzeb i preferencji klientów. Wybierz nasze zawory termostatyczne i ciesz się komfortowym i ekonomicznym ogrzewaniem swojego domu.

Zawory grzejnikowe termostatyczne

Wszystkie zawory do grzejników, zawory termostatyczne wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są niezwykle trwałe i niezawodne. Są one również łatwe w instalacji i obsłudze, co pozwala na szybkie i skuteczne dostosowanie temperatury do indywidualnych potrzeb użytkownika. Wszystkie zestawy zaworów grzejnikowych posiadają głowice termostatyczną. Postaw na jakość wykonania i wybierz zawór do grzejnika w atrakcyjnej cenie!

Zobacz kaloryfery do łazienek oraz kaloryfery pokojowe w atrakcyjnych cenach! W swojej ofercie posiadamy między innymi takie zawory termostatyczne jak : 

zestaw termostatyczny osiowy ferro

Komplet termostatyczny kątowy uniwersalny

Produkt dodany do listy życzeń